Головне меню
Готель DION
Номер Економ
Номер Стандарт, однокімнатний
Номер Стандарт, двукімнатний
Номер Напівлюкс
Номер Напівлюкс поліпшений
Номер Люкс
Сауни
Бар
Російський більярд
Внутрішній дворик
Конференц зал
Фотогалерея
Відпочинок і екскурсії
Цікаве
Замовлення
Співробітництво
Контакти

Рейтинг@Mail.ru

Готель DION arrow Співробітництво
Співробітництво
Готель Dion у Запоріжжя запрошує Вас до співробітництва!

Готель Dion пропонує комісійна винагорода - 10% від вартості номера й/або оренди бару для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, ділових переговорів і т.д. на замовлений період. При бронюванні номерів і/або бару готелю за 15 днів і більш до заїзду комісія збільшується на 5%.

Для початку роботи з готелем Dion необхідно укласти договір. При укладанні договору домовляються про умови, що задовольняють обидві сторони. Готель Dion може організувати рекламно-ознайомлювальний тур по всьому номерному фонду й інфраструктурі готелю.

ДО Ваших послуг надаються комфортний, спеціально обладнаний зал для проведення конференцій, семінарів, тренінгів, ділових переговорів і т.д.

Затишний банкетний зал на 30 чіл Розміщення учасників заходу в комфортабельних номерах 3хих,я,-х.,а,а,а,а,ах,б,в.,в,в,г.,г,д.,ж,и,и,их,к.,к,л,м,о,о.,о,ох,п.,р.,с,с.,т.,у,ух,ч.,ч,э. категорій

Сніданок, включений у вартість проживання, а також додаткове харчування в ресторані готелю

Бездротової доступ в Інтернет на всій території готельного комплексу Dion

Організація трансферів і екскурсійного обслуговування

Організація святкових банкетів, фуршетів, кофе-брейков

ЗАЛЕЖНО від характеру Вашого заходу наші менеджери запропонують Вам професійну допомогу по його організації. Ми проводимо гнучку цінову політику й пропонуємо широкий спектр можливостей по організації ділових заходів, розрахованих на 15-40 людей, з будь-якою схемою розміщення: театр, клас, круглий стіл, ін. розміщення. Зал готелю Dion обладнаний мобільними столами, які швидко перебудовуються під будь-яку конфігурацію.

Зручне місце розташування на правом бережу р. Дніпро, в екологічно чистій парковій зоні, недалеко від гордості м.Запоріжжя - о. Хортиця.

У вартість оренди залів входить: офісні меблі; кондиціонер; проекційний екран; телевізор. А також робота адміністратора, який зустрічає Ваших відвідувачів і координує роботу.

Можливість організації й проведення кофе-брейков, комплексних обідів. Вартість кофе-брейка від 20 грн/чіл. (чай, кава, сік, вода мінеральна, вершки, круассаны). Вартість комплексних обідів 50 грн/чіл. Можливий Ваш варіант меню (вартість узгоджується окремо). Вартість оренди бару 55 грн./година.

Будемо ради співробітництву!
 

EnglishUkrainianRussian
 
Внимание!!!
FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

С 01.10.2015

Меняется стоимость

проживания в гостинице

Подробнее по тел.

+38 099 660 35 11